Najmodniejsze panele podłogowe. Trendy w 2022 roku

Remontując dom, a przede wszystkim na nowo go urządzając, warto zacząć od podstaw. Do nich z pewnością zalicza się podłoga, która stanowi swego rodzaju bazę dla całej aranżacji, co z kolei ma bardzo duże znaczenie w kontekście efektu, jaki chcemy osiągnąć. Prócz walorów estetycznych niezwykle ważna jest jakość wybranej podłogi, gdyż od jej właściwości zależy to, jak długą będzie nam służyć. Poznaj najmodniejsze wzory paneli na 2022 rok i dowiedz się, na jaką podłogę się zdecydować.

Natura na pierwszym miejscu

Otaczająca nasz rzeczywistość ma bardzo duży wpływ na wiele współczesnych trendów. Warto zauważyć, że w ostatnim czasie coraz częściej sięgamy po ekologiczne rozwiązania, dlatego w nowoczesnych trendach widzimy powrót do natury. Ponadto niezwykle ważna jest również jakość paneli, która zapewni nam długotrwałe użytkowanie. W odpowiedzi na aktualne trendy wielu projektantów proponuje wyjątkowe rozwiązania, które skupiają się przede wszystkim na imitacji naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. To propozycja łącząca w sobie nie tylko świetny design, ale także wysoką jakość materiału, a co za tym idzie wodoodporność i antypoślizgowość odpowiedzialne za dobre walory użytkowe.

Modne wzory podłóg. Który wybrać?

Wiemy już, że najmodniejsze podłogi w tym roku nawiązują do natury. Nic nie wskazuje na to, aby trend ten przeminął w kolejnych latach, dlatego warto wybierać właśnie takie modele. Podłogi są tłem każdego z wnętrz, a jego kolory również coraz częściej nawiązują do natury, dlatego warto wybierać tego typu naturalne rozwiązania. Zastanawiając się nad wyborem, na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Super Natural Classic Krono Original, która wyróżnia się przede wszystkim naturalnym wzornictwem. To panele przypominające naturalne drewno, które gwarantują bliskość natury w naszym domu. Taka podłoga z pewnością doda charakteru oraz ciepła w każdym pomieszczeniu. Dzięki systemowi 1clic 2go pure podłoga jest łatwa w montażu, a panele z powłoką antybakteryjną sprawią, że zapobiegniemy rozwojowi bakterii dbając o zdrowie nasze i naszych dzieci. Różne odcienie dębowych paneli stanowią idealną propozycję dla właścicieli nowoczesnych i designerskich wnętrz. To wzory, które będą modne przez długi czas, dlatego stanowią idealną propozycję dla tych, którzy chcą położyć panele, które zawsze będą modne.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *