Kolorystyka idealna – co wybrać jesienią?

Wszyscy wiedzą, że jesień oraz zima to wyjątkowy czas, jeżeli chodzi o wykorzystanie w pełni funkcjonalności przedpokoju. Z czym kojarzyć się może idealny jesienny przedpokój? Zgodnie z najświeższymi trendami powinien on być pełen naturalnych kolorów. Trzeba jednak pamiętać, że najważniejsza jest funkcjonalność, choć pomieszczenie – o czym często zdarza nam się zapominać – powinno być też ładne i dawać wyobrażenie o całym mieszkaniu.

Nowe meble na dobry początek

Kupując meble do przedpokoju musimy uważać, aby go po prostu nie zagracić. Z pewnością niezbędnym elementem w każdym przedpokoju jest wieszak na kurtki czy płaszcze. Dobrze byłoby także, aby w przedpokoju znalazło się miejsce na szafę, choć oczywiście, w bardzo małych pomieszczeniach może to być trudne zadanie. Niezbędne okazują się również szafki na buty. Ważnym elementem każdego przedpokoju, który dodatkowo ma wpływ na jego optyczne powiększenie, jest lustro. Powinno być ono pionowe i maksymalnie długie, abyśmy mogli w nim zobaczyć siebie od stóp do głów.

Przedpokój z lekkim jesiennym akcentem

Przedpokój z lekkim jesiennym akcentem

Niewielki koszt, ogromny efekt

Zamiany aranżacji w przedpokoju, które nie wymagają zbyt dużego nakładu finansowego lubimy najbardziej. Tak naprawdę wystarczą niewielkie dodatki, które nadadzą przedpokojowi typowo jesiennego charakteru a przy okazji sprawią, że będzie wyglądał niezwykle przytulnie i zachęcająco. Z pewnością w tej roli sprawdzą się dywaniki w jesiennych kolorach, jak również poduszki położone na siedzisku. Świetnie wyglądają również wrzosy i inne jesienne kwiaty, których doniczki można dodatkowo otulić materiałem, co da wrażenie szczególnego ciepła.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *