Meble na wymiar a praktyczne zagospodarowanie przestrzeni

Urządzanie kuchni nie jest wcale takim prostym zadaniem. Nie tylko musimy myśleć o tym, aby wszystko do siebie pasowało, ale też powinniśmy pomyśleć o funkcjonalności zakupionych mebli. Z tego względu wielu inwestorów decyduje się na zakup mebli wykonywanych na wymiar.

Takie rozwiązanie pozwala na efektywne i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, ponieważ meble jesteśmy w stanie idealnie dopasować do pomieszczenia, którym dysponujemy. Jeśli wykańczamy kuchnię to jedyne co powinniśmy brać pod uwagę to praktyczne meble na wymiar.

Ogromna dowolność aranżacyjna to klucz do sukcesu

W przypadku mebli wykonywanych na wymiar mamy ogromne możliwości aranżacyjne, ponieważ możemy zamówić dokładnie takie meble, jakie chcemy. Możemy określić właściwie wszystko- materiał, z którego zostaną wykonane meble, ich kolorystykę, układ szafek i ich formę, wyposażenie wewnętrzne każdej szafki pozwalające na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, umiejscowienie sprzętów agd, rodzaj uchwytów, cichy domyk, sposoby otwierania szafek oraz stylistykę frontów.

Możemy także zdać się na osobę wykonującą meble- może ona nam podpowiedzieć jaki układ szafek będzie najbardziej funkcjonalny w naszym wnętrzu. Możemy także skonsultować dobór kolorów oraz umiejscowienie koszy i systemów pozwalających na wygodne przechowywanie produktów.

Kuchnia na wymiar

Kuchnia na wymiar

Meble wykonywane na wymiar w małych kuchniach

Meble na wymiar w szczególności znajdą zastosowanie w małych kuchniach, gdzie często toczymy bitwę o każdy dodatkowy centymetr przestrzeni. W małych, ale wysokich wnętrzach możemy zaprojektować górne szafki sięgające aż do sufitu z dodatkowymi systemami ułatwiającymi dostęp do szafek położonych tak wysoko.

To ogromna wygoda, ale i sprawdzony sposób na to, aby wykorzystać wszystkie możliwości, jakie stwarza dane pomieszczenie. Najlepiej już na wstępie samemu spróbować rozrysować projekt kuchni, aby poznać własne potrzeby i preferencje.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *